Álláslehetőség: Úszómester

Csepeli Ingatlanhasznosítási Nonprofit Kft.

Cím: 1211 Budapest, Kossuth Lajos utca 65 fsz. 2.

Telefon: +36 1 255-2790 | E-mail: info@csihk.hu

Weboldal: www.csihk.hu

Cégjegyzékszám: 01-09-410233 | Adószám: 32172317-2-43

Álláshirdetés – Úszómester

Csepeli Strandfürdő – 1213 Budapest, Hollandi út 14.

Szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, és hozzájárulni a strandfürdő látogatóinak biztonságához és élményéhez?

A Csepeli Strandfürdő úszómestert keres csapatába!

Főbb feladatok:

•          A fürdőzők biztonságának biztosítása

•          Elsősegélynyújtás szükség esetén

•          A medencék és a fürdő területének felügyelete, tisztán tartása

•          A vízminőség ellenőrzése és szükség esetén intézkedés

•          A fürdő szabályainak betartatása és a látogatók tájékoztatása

Elvárások:

•          Érvényes úszómesteri képesítés

•          Elsősegély-nyújtási ismeretek és gyakorlat

•          Jó úszástudás és fizikai állóképesség

•          Kiváló kommunikációs készség és vendégbarát hozzáállás

•          Rugalmasság és megbízhatóság

Előnyök:

•          Korábbi tapasztalat hasonló munkakörben

•          Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

•          Versenyképes fizetés

•          Stabil munkahely egy jól ismert fürdőben

•          Támogató és barátságos munkakörnyezet

•          Szakmai fejlődési lehetőségek

Amennyiben szeretnél egy aktív és felelősségteljes munkát, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a következő email címre: [biro.gyula@csihk.hu] vagy jelentkezz személyesen a Csepeli Strandfürdő portáján.

Jelentkezési határidő: 2024. július 15.

Csepeli Strandfürdő – Mert a biztonság és a minőség számít!