Álláslehetőség: MŰSZAKI KOORDINÁTOR

A CSEPELI INGATLANHASZNOSÍTÁSI NONPROFIT KFT.

azonnali belépéssel felvételre keres

MŰSZAKI KOORDINÁTOR

munkatársat

Feladatok:

Társasház működésével kapcsolatos teendők ellátása:

  • a társasház működésének, üzemeltetésének zavartalan biztosítása
  • ajánlatkészítés az épület állapotfelmérésére, javítására, karbantartására, felújítására vonatkozóan – külön megállapodás alapján
  • a szükséges felújítási munkák közgyűlés elé terjesztése
  • a tervezett felújítások irányítása, ellenőrzése
  • a felújítási munkák körébe nem tartozó karbantartási, hibaelhárítási munkák megrendelése, ellenőrzése és számlák kifizetése
  • a társasház állagának, felszerelési és berendezési tárgyainak időszakos ellenőrzése
  • a társasház tárgyi eszközeinek nyilvántartása (leltár), azok állagának megóvása, karbantartása
  • ajánlatkészítés az épület fenntartására vonatkozóan
  • a társasház megalakulását követően az Adóhivatalnál bejelentkezés, adószám kérése, és naplófőkönyv-hitelesíttetés
  • meghibásodások bejelentése esetén intézkedés a javítási feladatok elvégzésére
  • üzemeltetési, karbantartási feladatok szervezése
  • megrendelés, munkaterület átadás, kivitelezés ellenőrzése, munkaátvétel, költségigazolás számlával
  • lakások, nem lakások rendeltetésszerű használatának ellenőrzése
  • zökkenőmentes kapcsolattartás biztosítása a kommunális szolgáltatókkal és üzemeltetőkkel
  • képviselet átadás-átvétele esetén jegyzőkönyv készítése, az érintett szolgáltatók írásbeli tájékoztatása a képviselők személyében történt változásról
  • a társasház rendszeres tűzvédelmi- érintésvédelmi és villámvédelmi ellenőrzése, karbantartása, szükség szerinti javítása, tűzoltó berendezések ellenőrzése (ellenőriztetése), szükséges intézkedések megtétele, gázhálózat ellenőrzése stb.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség,
  • Előny, de nem követelmény a felsőfokú végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés,

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, megbízható munkahely

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettséget igazoló bizonyítvány(ok) másolatát, valamint magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével elküldheti a kohari.krisztina@csihk.hu e-mail címre, vagy személyesen leadhatja a Csepeli Ingatlanhasznosítási Nonprofit Kft. ügyfélszolgálatán nyitvatartási időben, Kohári Krisztinának címezve (1211 Budapest, Kossuth Lajos utca 80.), hétfőtől-csütörtökig 8-16 óráig, pénteken 8-12 óráig.